Mitsubishi Vrf Klima

Dış Üniteler

vrf-dis-uniteYeni nesil MHI KX VRF klima sistemleri iki borulu Heat Recovery serisi – KX6, üç borulu ısı geri kazanımlı Heat Pump serisi – KXR6, yüksek kot farkları için özel geliştirilmiş High Head serisi – KXB6 ve yüksek sıcaklık şartları için özel geliştirilmiş Tropik Heat Pump serisi – KXH6 olmak üzere dört temel seriden oluşmaktadır.

KX6 serisi VRF klimalarda ozonla dost ve mükemmel performansa sahip soğutucu akışkan R410A ve DC Inverter teknolojisi gibi diğer birçok ileri teknoloji ile oluşturulmuştur. Yeni KX6 serisinde, toplamda 1000 m bakır borulama limiti, bir dış ünite grubuna 80 iç üniteye kadar bağlantı imkanı, soğutmada 4.00 ısıtmada ise 4.33 gibi yüksek COP değerleri vardır. Geniş iç ünite seçenekleri ve yenilenmiş kontrol teknolojileri bulunur.

Rakiplerinden farklı olarak DC Inverter kontrollü kompresörlerle donatılmış olan dış üniteler, sabit hızlı kompresör içermediği için de bakım maliyetlerinde kullanıcıyı zorlamaz. Minimum enerjiyle maksimum konfor sağlar, montaj kolaylığı sunar.

İç Üniteler

vrf-ic-uniteKX6 serisi 17 ayrı tip ve 83 ayrı model iç ünite seçeneği ile geniş bir iç ünite yelpazesine sahiptir. Her türlü mimari yapıya uygunluk gösterir.

Oda sıcaklığı koşullarına bağlı olarak, farklı yönlere hava akışı bağımsız kanatlarla tercih edilen şekilde kontrol edilebilir. Bağımsız kanat kontrolü kurulum yapıldıktan sonra bile yapılabilir, etki alanı öncekinden daha geniş hale getirilebilir. Kanat pozisyonu seçimi mümkün. Kanatlar değişik açılarda ayarlanabilir. Bazı modellerde kablosuz kontrol için sadece panelin bir köşesine kızıl-ötesi alıcı kiti takmak yeterlidir.

Yüksek enerji verimliliğine sahip, kompakt ve ince tasarımı ile kapalı alan iklimlendirmesinde yüksek teknolojiye sahip lider çözümler sunar. Endüstrideki en düşük ses seviyesi ile otellerde konforlu konaklama ve dinlenmeyi sağlayabilmektedir. Farklı soğutma ve ısıtma kapasiteleri, enerji beslemesi, güç tüketimi, ses seviyesi ve dış boyutları ile ağırlıkları sayesinde geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Kumandalar

vrf-kumandaDokunmatik kumanda paneli ile kullanıcı dostu kullanım. Arka plan aydınlatmalı LCD dokunmatik panel ile sektörde ilk olan kumandalar Türkçe dahil 9 dilde kullanılabilmektedir.

Tüm ayarlamalar dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır. Haftalık ve günlük zaman ayarı, puant zamanda kapasite sınırlama fonksiyonu ile enerji tasarrufu sağlar. Bağımsız kanatçık kontrol fonksiyonu, Hi Power modu, ısı geri kazanım kontrol fonksiyonu, otomatik fan hızı kontrolü ve sessiz mod fonksiyonu ile konfor sağlar.

USB çıkışı ile bilgisayara bağlanarak ayar ve kontrol imkanı sağlar. LCD ekran parlaklık ve ışık ayarı yapılabilir. Filtre kirlilik ikazı ve basit kullanıcı ayarları ile kolaylık sağlar. Hata kodu ekranı vardır. Bakım zamanında sizi uyararak servis kolaylığı da sağlamaktadır.
mitsubishi vrf klima ankara